Monet na ścianie

Producent tapet Andrew Martin oferuje reprodukcje najważniejszych dzieł w historii sztuki. Od teraz możemy podziwiać obrazy Moneta, Michała Anioła czy Rembrandta w zaciszu domowym.

Andrew Martin słynie z nowatorskich pomysłów na udekorowanie ścian. Po kolekcji, w której znalazły się oryginalne podpisy znanych osób, m.in. Martina Luthera Kinga czy Freuda, przyszedł czas na prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników sztuki.

Seria tapet winylowych zatytułowana The National Gallery daje możliwość pokrycia ścian ulubionym obrazem, pochodzącym ze stałej kolekcji najsłynniejszej londyńskiej galerii. W zbiorach znajdziemy dzieła takich mistrzów, jak Tycjan, Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Claude Monet, Vincent van Gogh czy Caravaggio. Aby zamówić tapetę wystarczy wejść na stronę internetową National Gallery w Londynie, skopiować numer wybranego obrazu i przesłać do wyceny.

Reprodukcje najważniejszych obrazów w historii, m.in. “Wieczerzy w Emmaus” autorstwa Caravaggio czy “Słoneczników” Vincenta van Gogh’a wyglądają niezwykle efektownie. To zdecydowanie jeden z najciekawszych pomysłów na udekorowanie ścian, nie tylko w tym sezonie. Tapety pochodzące z najnowszej kolekcji Andrew Martina doskonale uzupełnią wnętrze zarówno zabytkowej kamienicy, jak i nowoczesnego domu czy loftu. Za każdym razem stając się najmocniejszym punktem aranżacji.