GESSI in Black: Baterie w czerni

Ponadczasowa czerń wkracza do naszych domów w wielkim stylu. Ciemne baterie w subtelnej matowej wersji to łazienkowy “must have” każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Czarna bateria umywalkowa to świetna alternatywa dla srebrnych, wypolerowanych na wysoki połysk modeli. Za każdym razem dodaje łazience oryginalności i nowoczesnego wyglądu. Nie ważne, czy zestawimy ją z umywalką w tym samym kolorze, czy zdecydujemy się na kontrastowe połączenie czarnego z białym. Szczególnie dobrze wypada w prostych, minimalistycznych aranżacjach, “męskich” łazienkach i loftowych przestrzeniach.

Potencjał ciemnych barw już dawno dostrzegł włoski producent GESSI, proponując eleganckie baterie w czarnych, matowych wykończeniach. Łazienkowa armatura w kolorze głębokiej czerni uzupełnia niemal każdą kolekcję – począwszy od kultowych serii Goccia i Cono, a skończywszy na nowszych projektach, takich jak Rettangolo K czy Via Manzoni.

Perfekcyjnie wykonane baterie GESSI to dowód na to, że czerń zawsze prezentuje się stylowo – zarówno na światowych wybiegach, jak i w domu. Producent daje możliwość wyboru między prostymi formami a fantazyjnymi kształtami. W ofercie znajdziemy, m.in. modne baterie przypominające swoim wyglądem spadającą kroplę wody oraz leżące na sobie kamienie.