Modne oświetlenie. Rozświetl swój dom na wiele sposobów.

Obok tych lamp nikt nie przejdzie obojętnie. KASPA prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na oświetlenie – pełne fantazyjnych form, ciekawych połączeń i oryginalnych, kolorystycznych rozwiązań.

KASPA to polska marka, która wyraża w swoich produktach miłość do światła i form jakie może przyjąć. Znajdziemy tu, m.in. lampy o wykwintnej drucianej konstrukcji, punktowe reflektory, wieloramienne żyrandole oraz szklane tuby. W ofercie nie brakuje również ciekawych połączeń, m.in. drewna i metalu.

W ascetycznych wnętrzach idealnie sprawdzą się oryginalne kule Avia L. Ręcznie formowane szkło sprawia, że każda lampa jest inna i absolutnie wyjątkowa, a wykorzystane do ich produkcji materiały (szkło i chrom) tworzą wyjątkową syntezę surowości i ekstrawagancji. Spoglądając cały czas w kierunku industrialnych przestrzeni, trudno nie wspomnieć o oświetleniu Clea. W zależności od wystroju i upodobań, możemy wybierać spośród kilku opcji kolorystycznych – szklany klosz dostępny jest zarówno w wersji przezroczystej, jak i miodowej, turkusowej czy grafitowej.

Co jeszcze proponuje ta innowacyjna marka? Wyjątkowe lampy, których szklany klosz wyklejony został płatkami metalu, kinkiety nawiązującej do futurystycznej wizji wiktoriańskiej Anglii oraz oświetlenie o lekkiej, ażurowej linii. Uwagę przykuwa także ciemnobrązowa lampa Cello, utrzymana w stylistyce retro. Umieszczona na tle surowych cegieł, betonu lub postarzanych powierzchni doskonale dopełni wnętrza z nutą vintage.

Producent nie zapomniał również o miłośnikach stylu galmour. Noe to niekwestionowana gwiazda, wykonana z giętych płatów w kolorze złota i miedzi. Lśniące tuby, ułożone jedna obok drugiej, tworzą razem kunsztowną koronę, stając się główną ozdobą przestronnego holu lub salonu.