Misja

INTERCASA – INNOVATION FOR YOUR HOUSE

W Intercasa Twój Dom to przenikające się strefy, w których Ty – użytkownik powinieneś odnaleźć pełną harmonię i szczęście. Nie tylko idealne zestawienia kształtów, barw, ale również funkcjonalność i piękno formy. Szukamy gry światła i cienia, zestawienia kolorów i materiałów, które tworzą swoiste prywatne strefy komfortu. Połączenia naturalnych materiałów, jak drewno, metale, szkło, ceramika to nasza odpowiedź dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań i wiernych stylowi życia w zgodzie z naturą. Intercasa to poszukiwanie odpowiedzi dla osób wymagających. Odpowiedzi na pytania o styl i formę znajdujemy u starannie wyselekcjonowanych dostawców, oferujących nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również obsługę na najwyższym poziomie. Dla nas praca jest pasją i niekończącą się przygodą. Sprawdź sam! W Intercasa znajdziesz profesjonalne wsparcie techniczne na etapie przygotowania projektu, rzetelnie przygotowaną dokumentację techniczną, na Twoje życzenie zajmiemy się również wykonawstwem i dopięciem wszelkich szczegółów technicznych na budowie.

Zapraszamy do wzorcowni w Oświęcimiu, przy ul. Unii Europejskiej 24. Prezentujemy szeroki wybór płytek ceramicznych renomowanych producentów włoskich, kamień naturalny, mozaiki. W ofercie Intercasa znajdziesz produkty: Ariostea, Apavisa, La Fabbrica, Mirage, Lea, Kronos, Marca Corona, Cerdisa, Cerdomus, Sicis, Viva, Gamma Due, 14 Ora Italiana, Rex, Gessi, Bette, Cordivari, Toscoquattro, Glass, Devon & Devon, THG.

Kontakt: Ola Bzibziak, biuro.intercasa@gmail.com, tel. +48 608 346 370

Zapraszamy również do butików wnętrzarskich Intercasa w centrum Katowic, przy ul. Opolskiej 17, w dziedzińcu kamienicy. Oddajemy do dyspozycji Projektantów, Architektów oraz Wykonawców wyjątkowe przestrzenie, wzory materiałów, szeroki wybór asortymentu, który pozwala na odkrycie nowych płaszczyzn kreacji.

Kontakt: Judyta Gandor, judyta.intercasa@gmail.com, tel. +48 530 666 150