Pisali o nas

Magazyn: Decoration&Design

Pierwszy wywiad prezesa nie bez powodu ukazał się w Decoration&Design. Ten nowoczesny magazyn o architekturze wnętrz i designie prezentuje najciekawsze pomysły i ekskluzywne aranżacje – rezydencji, mieszkań oraz loftów. W wywiadzie prezes opowiedział, m.in. o najnowszych trendach oraz ciekawych rozwiązaniach w zakresie aranżacji łazienek. Całość została wzbogacona o zdjęcia efektownych produktów, pochodzących z naszej oferty.

 

 

Portal: Elle Decoration Polska

Portal Elle Decoration Polska to niekończące się źródło inspiracji, prezentujące zarówno najświeższe trendy, jak i ponadczasową klasykę. Uwagę dziennikarzy przykuł wyjątkowy showroom GESSI, zlokalizowany w samym sercu Mediolanu – marki, której jesteśmy głównym dystrybutorem na terenie Polski.

Magazyn: Living Room

Prace architektów wnętrz, trendy wnętrzarskie, designerskie meble i przedmioty użytkowe, a także aktualne informacje o wydarzeniach branżowych – to właśnie Living Room. Na łamach magazynu ukazał się artykuł na temat płytek wielkoformatowych, pochodzących z naszej oferty. Zaprezentowano prawdziwe bestsellery – zarówno imitacje różnych materiałów, jak i awangardowe wzory w formacie XXL.

 

Portal: Property Design

Property Design to jeden z największych i najbardziej prestiżowych portali dla architektów, firm budowlanych oraz wszystkich miłośników architektury. Prezentuje niezwykłe projekty, najnowsze technologie i nietypowe rozwiązania. W kategorii Design już kilkakrotnie wspomniano o naszych produktach, m.in. podłogach Bolefloor, które swoim wyglądem imitują prawdziwy pień drzewa.

 

Facebook: Elle Decoration Polska

Na oficjalnym, facebookowym profilu Elle Decoration Polska znajdziemy mnóstwo ciekawych inspiracji i wyjątkowych produktów. W kręgu zainteresowania magazynu ponownie znalazła się włoska marka GESSI. Tym razem piękne baterie łazienkowe z kolekcji Equilibrio, zainspirowane samą naturą.