Płytki z “efektem wow”

Koniec z nudą na podłogach i ścianach! Proste formy zastąpiono wyszukanymi kształtami, a płaskie powierzchnie ustąpiły miejsca wypukłym i chropowatym. Wszystko po to, by uzyskać efekt “wow”.

WOW Design bawi się grą światła i cienia, zaskakuje nietypowymi kształtami i urzeka pomysłowością. Znajdziemy tu projekty dalekie od pojęcia “tradycyjne”. I tak, kolekcja Essential prezentuje powyginane, krzywe formy geometryczne, Subway Lab wykorzystuje nieodparty urok płytek typu metro, a seria Crafted ukazuje w nowym świetle piękno ręcznie formowanej gliny oraz ponadczasowy charakter cegieł.

Prawdziwym hitem są jednak trójwymiarowe płytki WOW Collection. Ta niezwykła seria z ogromem różnorodnych kształtów i wszystkich elementów specjalnych jest najbardziej kompletną kolekcją 3D na rynku. Światło rzucane przez płytki nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru, a ich oryginalne formy pozwalają na tworzenie ciekawych kompozycji.

Z dużym zainteresowaniem spoglądamy także w kierunku serii Mestizaje, która zainspirowana została marokańskim rzemiosłem. Płytki typu zellige, dostępne, m.in. w kolorze szarym, beżowym i niebieskim stanowią doskonały sposób na wykończenie kuchni czy łazienki. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych stylu śródziemnomorskim, zwłaszcza w połączeniu z podłogami Chateau, zainspirowanymi wdziękiem francuskiej terakoty.

W ofercie producenta nie brakuje również popularnych heksagonów oraz modułowych płytek, które można układać, m.in. w modną jodełkę.