Spektakularny showroom GESSI w Mexico City

Elektryzująca stolica Meksyku zaprasza do wnętrza niesamowitego showroomu. Tu wyjątkową atmosferę tworzą materiały wykończeniowe i nastrojowe oświetlenie, które sprawiają, że to jeden z najciekawszych salonów firmowych na półkuli zachodniej.


Showroom marki GESSI, zlokalizowany w centrum stolicy Meksyku to emocjonalna przestrzeń, która dostarcza niesamowitych wrażeń, zarówno wizualnych, jak i dotykowych. Ten spektakularny salon firmowy zajmuje powierzchnię ponad 1200 m2 i podzielony został na dwie części: wystawienniczą i sprzedażową.

Celem projektu było zapewnienie głębokiego zrozumienia marki, poprzez podkreślenie najbardziej emocjonalnych elementów firmy oraz ukazanie jej istoty i duszy. Projekt ma na celu generowanie sprzedaży poprzez wykorzystanie następującej sekwencji: bodźca, emocji, decyzji i pamięci.

Nowa przestrzeń handlowa jest podzielona na cztery poziomy rozmieszczone zgodnie z koncepcją muzealną. Posiada również ogród na dachu z tarasami rekreacyjnymi, gdzie klienci mogą cieszyć się chwilą relaksu, a także uczestniczyć w specjalnych warsztatach i wydarzeniach.

Otwarty w 2017 roku showroom jest położony w niezwykłej lokalizacji –  w samym sercu luksusowej Alei Masaryka, zwanej potocznie „Piątą Aleją”, w otoczeniu najbardziej prestiżowych marek.