Sofy Doimo Salotti: włoska perfekcja

Trudno wyobrazić sobie strefę wypoczynkową bez miękkiej i wygodnej sofy. To właśnie ona skutecznie ociepla wnętrze i dodaje mu przytulności. Może być najciekawszym elementem aranżacji lub jej uzupełnieniem.

Włoska marka Doimo Salotti oferuje sofy, które są doskonałą mieszanką designu, elegancji i perfekcji. W ofercie producenta znajdziemy kilkadziesiąt modeli, w różnych kolorach i wersjach. W stonowanych wnętrzach najlepiej sprawdzą się sofy w odcieniach szarości, khaki i beżu. W odważniejszych warto postawić na głęboką czerwień lub ponadczasową czerń.

Producent w swoich projektach stawia przede wszystkim na nowatorskie rozwiązania i ciekawe wzornictwo. Nordyckim aranżacjom dedykowane są takie modele jak Club, Atlante czy Domino. Pojedyncze modułowe elementy umożliwiają tworzenie ciekawych konfiguracji, a wygląd sofy w prosty sposób można zmienić, dodając poduszki i bawiąc się kolorami lub teksturami. W ofercie nie brakuje również klasycznych propozycji. Dowodem na to jest, m.in. skórzana sofa Alioth, która pięknie prezentuje się nie tylko w mieszkaniach, ale także w przestrzeniach publicznych: strefach wellness, salonach urody czy hotelowych holach.

Osobną kategorię mebli stanowią sofy „2 w 1”. Modele Magnus, Mark, Marshall czy Moore okazują się niezastąpione, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca do spania. W zależności od potrzeb mogą pełnić na co dzień lub okazjonalnie rolę wygodnego łóżka.

Sofy Doimo Salotti łączy jedno: ponadprzeciętny komfort siedzenia. Wszystko za sprawą głębokich siedzisk i grubych, miękkich poduszek. Poszczególne modele wyposażone zostały w funkcjonalny mechanizm, dzięki któremu możemy regulować zagłówki i podłokietniki, a także dopasować wysokość oparć.