Koniec z czarnymi śladami na ścianach

Charakterystyczne czarne ślady i otarcia powstałe na skutek, m.in. przesuwania mebli oraz kontaktu ściany z walizkami to już przeszłość! Benjamin Moore, jako pierwszy, prezentuje farby, które całkowicie rozwiązują ten problem.

Do tej pory na rynku dostępne były farby, które dawały możliwość łatwego usunięcia plam i zabrudzeń. Jednak żadna z nich nie zapobiegała pojawianiu się uszkodzeń i zarysowań. Teraz coś, co pozornie wydawało się niemożliwe, stało się realne. Dzięki rewolucyjnej technologii “Scuff-Resistant”, Benjamin Moore otwiera nowy rozdział w dekoracji wnętrz. Jego innowacyjny produkt jest całkowicie odporny na powstawanie czarnych śladów i otarć pozostawionych, m.in. przez walizki, krzesła czy obuwie. Zamiast agresywnego, czarnego śladu w miejscu uderzenia widoczne jest jedynie lekkie wybłyszczenie się warstwy malarskiej.

Farby Stuff-x deklasują konkurencję, zwłaszcza w przypadku przestrzeni intensywnie eksploatowanych, o dużym natężeniu ruchu. Idealnie sprawdzą się, m.in. w szkołach, biurach, urzędach, szpitalach czy muzeach. To także świetnie rozwiązanie dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych czy popularnych ostatnio apartamentów na wynajem – farbą możemy wykończyć nie tylko ściany pokojów, ale również korytarze, sale restauracyjne oraz hotelowe SPA.

Uporczywe ślady mogą także zniknąć z naszych domów. Dzięki farbie, przedpokoje czy pokoje dziecięce zawsze będą wyglądały estetycznie i stylowo. Nawet, gdy pozwolimy sobie na chwilę nieuwagi.