Świąteczna kolekcja Bloomingville. Co w niej znajdziemy?

Pięknie wykonane talerze, bombki i świąteczne gwiazdy, a także świeczniki, rozświetlające zimowy mrok – to tylko niektóre z produktów, jakie znajdziemy w kolekcji Winter Wonders.

Bloomingville to kolejna duża marka, która zaprezentowała swoją świąteczną ofertę. W tym roku, duński producent przenosi nas do zimowej, skandynawskiej krainy, pełnej iglastych drzew i lodowych płatków śniegu. Kolekcja zainspirowana naturą oraz ciepłem domowego ogniska podzielona została na dwie linie – bożonarodzeniową i noworoczną.

W bożonarodzeniowej ofercie znajdziemy, m.in. piękne ozdoby, klimatyczne świece, a także elegancką stołową zastawę w kolorach: bieli, chłodnej szarości, świeżej mięty i ciepłej czerwieni. W kolekcji nie zabrakło także wyjątkowych papierów ozdobnych, kokardek i wstążek, które sprawią, że czas oczekiwania na prezenty będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Bloomingville nie zapomniał również o najmłodszych, proponując urocze kubki, śnieżne kule i choinkowe bombki.

Podczas gdy linia bożonarodzeniowa jest ciepła i romantyczna, oferta noworoczna pokazuje swoje szalone oblicze. Zgodnie z tradycją, Nowy Rok obchodzimy z dużą ilością srebra, złota i brokatu. Producent oferuje wszystko, czego potrzebujemy do udekorowania sylwestrowego stołu: dekadenckie kieliszki i misy, sztućce, shakery do drinków i pojemniki do schładzania szampana.