Tapety inspirowane naturą

Angielskie róże, delikatne lilie, różowe flamingi, tukany i kolorowe motyle – ta kolekcja tapet ukazuje prawdziwy “rytm ziemi”. Pełna różnobarwnych kwiatów i egzotycznych zwierząt przybliża nas do natury, doskonale oddając to, co w niej najpiękniejsze.

Włoska marka założona w niewielkiej miejscowości nieopodal Wenecji tworzy wielobarwne i fascynują tapety. W LondonArt świat architektury łączy się ze światem mody i elementami graficznymi, a nad projektami pracuje szereg utalentowanych współpracowników: artystów, architektów, ilustratorów, a nawet tatuażystów.

Prawdziwym hitem wśród dostępnych kolekcji jest seria (H)Earth Beat, prezentująca wzory zaczerpnięte prosto z natury. Do serca kwiatowego ogrodu zabiorą nas motywy przedstawiające, m.in. kwiaty wiśni, lilie, angielskie róże, bambusy i storczyki. “Rytm ziemi” wyznaczają również egzotyczne zwierzęta oraz drzewa, które wprowadzają do wnętrza aurę mglistego, jesiennego lasu.

W kolekcji królują naturalne barwy. Znajdziemy tu, m.in. różne odcienie niebieskiego, zieleni, brązu i szarości, ale również sporą ilość czerwieni oraz różu. Niezwykle romantyczne tapety najlepiej prezentują się w dużych pomieszczeniach, które zmieniają w świat pięknej przyrody, gdzie żyją z nami w symbiozie kolorowe motyle, kolibry, różowe flamingi i tukany.